Kladské pomezí

Mapy Svazku obcí Jestřebí hory opět k dostání

04. 02. 2019

  • Mapy Svazku obcí Jestřebí hory opět k dostání

Svazek obcí Jestřebí hory aktivně podporuje cestovní ruch v regionu. Jedním ze způsobů, jak tak činí, je tvorba nebo dotisk již vytvořených a osvědčených propagačních materiálů. V letošním roce provedl aktualizaci a dotisk dvou map. Jednalo se trhací a skládací mapy.

jestřebky mapa  

Trhací mapa je k dostání ve formátu A3 v papírové formě. Z jedné strany naleznete mapu Svazku obcí Jestřebí hory a na druhé straně najdete seznam ubytovacích a stravovacích zařízení spolu se základními údaji o obcích ve svazku. „Trhací mapa je ideálním společníkem na výlety po regionu. Je přesná, a přesto nezabere hodně místa. Díky papírové formě se dá jednoduše složit do kapsy.“ řekl Zdeněk Špringr, předseda Svazku obcí Jestřebí hory.

Skládací mapa představuje území Svazku obcí Jestřebí hory o něco víc podrobněji. Druhá strana této mapy informuje o obcích svazku a najdete zde i několik turistických tras pro inspiraci kam vyrazit na výlet.

Obě mapy jsou turistům poskytovány zdarma a můžete je získat na obecních úřadech jednotlivých členských obcí Svazku obcí Jestřebí hory nebo v informačním centru v Malých Svatoňovicích.

Markéta Demešová
www.jestrebihory.net