Kladské pomezí

Adventní koncert Nadi Urbánkové a Luboše Javůrka + hosté

30. 11. 2015 - 30. 11. 2015

  • Adventní koncert Nadi Urbánkové a Luboše Javůrka + hosté
Čas vánoc není jen shánění dárků, pečení cukroví či uklízení, ale také čas koled, setkávání a pohody. Jednou z možností je návštěva adventního koncertu. Koncert připravil David Novotný za podpory města Police nad Metují.

30. listopadu od 19,00 hodin v Kolárově divadle v Polici nad Metují se uskuteční Adventní koncert, kde vystoupí Naďa Urbánková, Luboš Javůrek a Petra Šany Šanclová, Michaela Nosková a Nelly Řehořová. Když se pětinásobná zlatá slavice Naďa Urbánková seznámila s Lubošem Javůrkem, padli si do noty, což se muzikantům občas stává. Javůrkova Bokomara se tak stala Nadinou dvorní kapelou, která ji doprovází při většině vystoupení už téměř šest let. A to se nemění ani pro nastávající sezónu. Něco podstatného ale tady je! Naďa Urbánková oslavila neuvěřitelné životní jubileum 75 let.

Záštitu přijala starostka Police nad Metují Ida Jenková, místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Soňa Marková a Radek Jakubský předseda Hospodářské komory okresu Náchod. Výtěžek poputuje do Domova důchodců a kostelu Nanebevzetí Panny Marie v Polici nad Metují.

Předprodej vstupenek: V infocentru v Pellyho domech od 10.11.2015, Masarykovo náměstí 75, Police nad Metují, tel. 491 421 501, infocentrum@policko.cz
Cena vstupenky 200,-Kč. 

Generální partneři akce jsou: Saar Gummi Czech Červený Kostelec, Hauk s.r.o. Police nad Metují, Nadační fond Veba, Proma Reha Česká Skalice, Autoprodej Rohan Česká Skalice, Batist Medical Červený Kostelec, Autoprodej Rohan Česká Skalice, léčivé houby Myco Medica, Tóth Hronov a Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group.
David Novotný


Plakát  v příloze.


Soubory ke stažení