Kladské pomezí

Regionální informační centrum Česká Skalice hledá logo pro svůj rajon

29. 03. 2016

  • Regionální informační centrum Česká Skalice hledá logo pro svůj rajon
Ve středu 23. března byla vyhlášena veřejná grafická soutěž o turistické logo regionu Českoskalicko, který zahrnuje 17 obcí s přirozeným centrem v České Skalici. Vyhlašovatelem soutěže je Centrum rozvoje Česká Skalice, o.p.s., a soutěžící, kteří podají svůj návrh do 25. dubna 2016, mohou vyhrát celkem 18 000,- Kč.

Regionální informační centrum Česká Skalice provozované obecně prospěšnou společností Centrum rozvoje Česká Skalice poskytuje již od roku 2008 své služby nejen turistům, ale také místním občanům a celému svému okolí. Letos se informační centrum rozhodlo zaměřit na zlepšení propagace uvnitř i vně regionu. Součástí tohoto plánu je i tvorba nové vizuální identity Českoskalicka. Jejím základem by mělo být právě nové logo. To bude využito na informačních a propagačních materiálech, webových stránkách, v mobilní aplikaci, na suvenýrech pro turisty a bude i jedním z komunikačních prostředků.

Zabýváte-li se grafickou tvorbou, zapojte se! Znáte někoho, pro koho by účast v soutěži mohla být zajímavá? Dejte nám o něm vědět nebo mu tuto zprávu přepošlete.

Bližší informace o soutěži naleznete na webu www.centrumrozvoje.eu, www.topdesigner.cz, případné dotazy zodpoví Radka Jansová z informačního centra (radka.jansova@centrumrozvoje.eu, 491 453 870) nebo sekretář soutěže Michal Kudrnáč (michal.kudrnac@centrumrozvoje.eu, 491 451 136).

Tvorba loga je součástí celoročního projektu informačního centra, jehož cílem je budovat image Českoskalicka jako destinace s bohatou historií a možností atraktivního trávení volného času. Bližší informace o projektu přineseme v nejbližších dnech.

Za Centrum rozvoje Česká Skalice, o.p.s., Radka Jansová