Kladské pomezí

Rtyně v Podkrkonoší si odnesla Zlatý erb

10. 03. 2019

  • Rtyně v Podkrkonoší si odnesla Zlatý erb
První místo v soutěži získala obec za nejlepší elektronickou službu.

Dne 07. 03. 2018 proběhlo slavnostní vyhlášení krajského kola Královéhradeckého kraje soutěže Zlatý erb. Do 21. ročníku soutěže o nejlepší webové stránky měst a obcí a o nejlepší elektronickou službu se v našem kraji přihlásilo celkem 12 měst.  Zlatý erb 01  Naše město zvítězilo s aplikací Rtyně v Podkrkonoší, která porotu zaujala svou jednoduchostí a přehledností. Aplikaci si můžete stáhnout a vyzkoušet ZDE. Postoupili jsme do celorepublikového kola, jehož slavnostní vyhlášení proběhne na konferenci ISSS v Hradci Králové 1. dubna 2019. Zlatý erb 03  "První místo nás mile překvapilo. Vážíme si ho o to více, že jsme zvítězili v kategorii měst, které jsou podstatně větší než jsme my." Řekl starosta města Zdeněk Špringr po vyhlášení výsledků krajského kola.  Zlatý erb 02  Jedná se již o 4. ocenění našeho města za 12 let. V roce 2007 jsme se umístili na 2. místě za nejlepší webovou stránku města, v roce 2011 to bylo ve stejné kategorii 3. místo a v roce 2012 jsme získali 3. místo za nejlepší elektronickou službu města.

Cenu za naše město přebral starosta města Zdeněk Špringr a správce IT Adam Doucek.

Adam Doucek